Poprawa szybkości ładowania strony

Po przeprowadzeniu szczegółowego audytu dokonujemy zmian optymalizacyjnych w poszczególnych częściach kodu strony mających na celu skrócenie czasu jej ładowania. Wdrażamy także inne zaawansowane rozwiązania w celu poprawy szybkości ładowania zasobów strony internetowej, w tym szczególnie rozbudowanych elementów graficznych.

Optymalizacja szybkości ładowania strony ma istotny wpływ na zachowanie użytkowników przeglądających zasoby danej witryny internetowej i jest także jednym z czynników decydujących o pozycji strony w wyszukiwarce.

optymalizacja strony www
optymalizacja strony www

Optymalizacja SEO

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki może zostać przeprowadzona zarówno przez zespół naszych specjalistów, jak również zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez agencję SEO, z której usług korzysta nasz Klient. Oferujemy bowiem możliwość wdrożenia zaleceń optymalizacyjnych opracowywanych przez zewnętrzne firmy i agencje zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych.

Podczas realizacji tego typu zleceń, na życzenie klienta, możemy konsultować na bieżąco wdrożenia poszczególnych zmian bezpośrednio z agencją SEO, z którą współpracuje właściciel strony internetowej.

Zapewnij swojej stronie profesjonalną opiekę!

Skontaktuj się z nami