Rozbudowa aktualnej struktury strony

W ramach usługi dokonujemy zmian w aktualnej strukturze serwisu polegających między innymi na modyfikacji i rozbudowie menu strony, dodaniu nowych podstron, zamieszczeniu formularzy oraz innych dodatkowych elementów na stronie.

Konieczność rozbudowy strony lub jej modyfikacji spowodowana jest najczęściej chęcią poprawy i udoskonalenia jej funkcjonalności lub też wynika z rozszerzenia oferty firmy. Niezależnie od intencji właściciela strony jesteśmy w stanie kompleksowo przebudować dany serwis internetowy. Zdarza się jednak, z uwagi na ograniczenia w kodzie aktualnej wersji strony, iż koszt rozbudowy strony będzie większy od tego, który wiązałby się z zaprojektowaniem i stworzeniem nowej strony pod podstaw. W takich przypadkach informujemy o tym naszych klientów przed podjęciem jakichkolwiek działań.

odświeżanie strony www
odświeżanie strony www

Odświeżanie stron

Zajmujemy się także odświeżaniem wyglądu stron www. Na życzenie klienta dokonujemy częściowej lub całkowitej zmiany w wyglądzie strony internetowej. Przed przystąpieniem do wdrożenia zmian mających na celu poprawę wyglądu i estetyki strony bądź też ulepszenia jej funkcjonalności, przygotowujemy i prezentujemy projekt nowej, odświeżonej wersji strony.

Specjalizujemy się również w projektowaniu i tworzeniu nowych stron internetowych od podstaw.

Zapewnij swojej stronie profesjonalną opiekę!

Skontaktuj się z nami